Weź udział w naszym
wyzwaniu 12 gwiazdek!

Wykonaj zadania

Czy masz to coś, co sprawi, że zachęcisz wyborców do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego? Jeśli tak, weź udział w naszym wyzwaniu 12 gwiazdek i razem z nami promuj europejską demokrację!

Zbieraj gwiazdki

Udział w wyzwaniu jest prosty (jednakże powodzenie tego projektu to już inna sprawa!). Będziesz musiał/musiała udowodnić wolę walki w 4 różnych zadaniach sprawdzających, jak skuteczny/skuteczna jesteś w zachęcaniu wyborców do wzięcia udziału w wyborach europejskich!

Odblokuj nagrody

Gdy tylko zbierzesz 12 gwiazdek, będziesz mógł/mogła otrzymać wyjątkowe nagrody. Pierwsze 500 osób, które ukończą wyzwanie, otrzyma zestaw gadżetów kampanii "Tym razem głosuję", zawierający małą flagę, długopis, 20 kart "Tym razem głosuję" i 20 naklejek. Zestaw pomoże Ci promować wybory europejskie.

Następnych 500 osób otrzyma zestaw startowy kampanii "Tym razem głosuję", zawierający długopis, przypinkę, 20 kart "Tym razem głosuję" i 20 naklejek.

Każdy, kto ukończy wyzwanie 12 gwiazdek, otrzyma internetową odznakę, która może być udostępniana na portalach społecznościowych, a także gotowy do druku certyfikat potwierdzający udział.

Zarejestruj się, aby wziąć udział w wyzwaniach

Zarejestruj się na stronie głównej

lub użyj istniejącego konta