Przydatne linki

Kolejne wybory europejskie obędą się 23–26 maja 2019 r. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje o tym, jak i gdzie głosować.

Praca Parlamentu wpływa na wiele aspektów życia. Twój głos się liczy.

Unia Europejska zaangażowana jest w działania w wielu dziedzinach: stymuluje nasz eksport, chroni konsumentów i rozwija badania naukowe. Dzięki Unii Twoje miasto i Twój region zmieniają się na lepsze Sprawdź, jakie korzyści z działalności UE płyną bezpośrednio dla Ciebie.

Europa na twoim smartfonie: poznaj działania UE dzięki naszej aplikacji mobilnej.

Czy chcesz pobrać materiały, takie jak plakaty i kartki, aby je wydrukować lub udostępnić innym? Odwiedź nasze Download Centre.

Weź udział w naszym wydarzeniu dotyczącym wyborów europejskich na Facebooku.

Informacje o pracach Parlamentu Europejskiego i wyzwaniach znajdują się na naszej stronie internetowej: http://www.europarl.europa.eu/news/pl.

Interesuje Cię biuro kontaktowe Parlamentu Europejskiego w Twoim kraju? Więcej informacji znajduje się tutaj.

Poniżej znajdziesz wiele przykładów na to, w co Unia Europejska inwestuje, co wspiera i co chroni:

#EUandME – Obejrzyj filmy i przeczytaj o narzędziach i możliwościach, jakie UE oferuje młodym obywatelom, aby mogli rozwijać swe zainteresowania.

#EUInvests – Poznaj prawdziwe historie zmian, jakie zaszły w twoim miejscu zamieszkania dzięki inwestycjom unijnym i znajdź materiały, aby propagować działalność UE w twoich działaniach komunikacyjnych.

#EUprotects – Poznaj bohaterów dnia codziennego, którzy działają w terenie, aby chronić obywateli.

Tutaj dowiesz się więcej na temat rozwoju regionalnego i rozwoju obszarów miejskich w UE.